JESZCZE JEDEN KROK DO PRZODU...


Śląska grupa rock and rollowa POZIOM 600 od wielu lat jest muzycznym ambasadorem, animatorem i kontynuatorem ogólnopolskiej kampanii profilaktycznych „Alkohol kradnie wolność”, „Stop narkomanii”, „Narkotyki – nie wchodzę”, czy „Zachowaj trzeźwy umysł”.

Proponuję Państwu autorski koncert, który może być ważną częścią festynu rodzinnego, festynu bezalkoholowego, kampanii profilaktycznej, dni profilaktyki zdrowotnej, czy też doskonałym uzupełnieniem działań profilaktycznych i edukacyjnych prowadzonych w gimnazjach i szkołach średnich.

Koncert trawa 60 - 90 minut, a jego repertuar stanowią własne kompozycje powstałe na przestrzeni ponad trzydziestu lat działalności zespołu. Teksty wykonywanych piosenek są osobistą i głęboką refleksją nad miłością, rodziną, szukaniem sensu życia, czy swojego miejsca wśród ludzi. Ukazują zagrożenia i ich skutki. Nie dają gotowych odpowiedzi – prowokują do myślenia i zastanowienia.
Piosenki są poprzedzone słownym, bardzo osobistym komentarzem, nadającym tematyczną spójność i co najważniejsze – wiarygodność.

Jedna z części programu poświęcona jest nieżyjącym idolom polskiego i światowego rocka, których muzyczne kariery przerwały narkotyki i alkohol (Ryszard Riedel z zespołu „Dżem”, Jimi Hendrix, Kurt Cobein – lider grupy „Nirvana” i Jim Morrison z „the Doors”).

Całość utrzymana jest w konwencji rock'n'rollowego koncertu, który możemy wykonać na scenie domu kultury, w szkolnej auli, bądź sali gimnastycznej, czy też akustycznie w kameralnej sali. (Jako pierwszy zespół rock'n'rollowy zgraliśmy na Zamku Królewskim w Warszawie).

Koncert ma swoją scenografię, plakaty i ulotki, które otrzymuje każdy uczestnik.

Gramy 100% live. Nasza muzyka nie wymaga dodatkowych dopalaczy.

Z pozdrowieniami – Piotr Cybułka

Powered by Quick.CMS