Ponownie www.poziom600.pl

Po kilku latach nieobecności w internetowej przestrzeni wracamy z nową odsłoną naszej oficjalnej strony www.poziom600.pl.

Mamy nadzieję, że z Waszym udziałem, stanie się ona forum niekończącej się opowieści z krainy Rock'n'Rolla...


Z naszej strony, będziemy dostarczali informacje o działalności zespołu; jego wzlotach i upadkach, ciekawych wydażeniach, nawet o plotkach i pomówieniach...

Dla tych, którzy osiemnastkę mają już za sobą i są ciekawi tego, co działo się za czasów ich młodości, przygotowaliśmy stronę "Historia", na której znajdziecie relacje, wspomnienia, przedruki artykułów, stare fotografie. Pragniemy jednocześnie przeprosić, że nie będzie to od razu pełna dokumentacja. Zamieszczenie bogatego archiwum w całości, wymaga sporo czasu, którego zawsze brakuje. Z góry dziekujemy za dostarczenie wszystkiego co wiąże się z POZIOMem 600.

Osobną stronę o roboczej nazwie "Oni grali", poświęcimy biografi muzyków, którzy grali w zespole. Opiszemy ich artystyczą drogę, pobyt w POZIOMie, jak też poinormujemy o dniu dzisiejszym. Napiszemy co aktualnie robią , w której części świata przebywają i zapytamy ich oto, co im w duszy gra.

Liczymy na Wasz udział w redagowaniu strony. Czekamy na Wasze opinie, słowa krytyki jak i chociaż jedną pochwałę tego co robimy... Będziemy wdzięczni za relacje, zdjęcia filmiki i pisane słowo z koncertów lub innych wydażeń, nie koniecznie z naszym udziałem. Miło nam będzie za naszym pośrednictwem in formować o ciekawych zdażeniach, koncertach, spotkaniach, wydawanych płytach, bądź ciekawych artykułach.

Dziękujemy Andrzejowi Haimowi za pomoc, cierpliwość i życzliwość przy powstaniu strony, a za obsługę serwerową Witkowi Bronikowskiemu.

Z rock'n'rollowym pozdrowieniem

Daniel & Piotr Cybułka

Powered by Quick.CMS