Profilaktycznie w Paczkowie


Andrzej Kłoczko – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Paczkowie i Ewelina Dudek – naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Paczkowie zaprosili nas z programem profilaktycznym „Jeszcze jeden krok do przodu..”

Obydwa koncerty (26-10-2012) zapełniły widownię Kina „Kopernik” do ostatniego miejsca. Pierwszy koncert graliśmy dla gimnazjalistów. Był niesamowity! Bisowaliśmy! I wcale nie dla tego, że nie chcieli wracać na lekcje. Spróbuję kiedyś o tym szerzej napisać.
Jako stary belfer powiem, że byłem pozytywnie zaskoczony postawą gimnazjalistów, a także... nauczycieli. Naprawdę.
Nieco inaczej, choć zupełnie poprawnie reagowali licealiści; to prawie dorośli ludzie i są bardziej powściągliwi w wyrażaniu swoich emocji. Wielu z nich było zaangażowanych w odbiorze naszego przesłania.
Dowodem na to, że trafiliśmy do serc i umysłów młodych ludzi, niech świadczą słowa jednej z dziewczyn, która po zakończeniu koncertu podeszła do mnie i wyznała, „wierzę w pana”...

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie i dostarczenie - za pośrednictwem młodych ludzi - pozytywnych wrażeń i nowej energii na dalsze działanie.

Andrzejowi ludzie przygotowali aparaturę nagłaśniającą, oświetlenie, za co jestem im bardzo wdzięczny. Porobili także zdjęcia, a młodzież obiecała, że podzieli się swoimi wrażeniami. Ja to właśnie czynię.

http://www.paczkow.pl/dla-mieszkacow/aktualnosci/3826-profilaktyka-nalogow-w-rockowym-klimacie


Zapraszam do obejrzenia fotorelacji w podstronie: zdjęcia.
http://paczkow.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=257:poziom-600

Powered by Quick.CMS